TV vanavond
TV vanavond
TV Gids
Nu en straks
Films
Zender overzicht
Programma overzicht
TV Gids morgen
Eergisteren
Gisteren
Vandaag
Morgen
Overmorgen
Vrijdag, 17 Mei 2024
NPO 1
NPO 2
NPO 3
RTL 4
RTL 5
SBS 6 HD
RTL 7
Net 5 HD
Veronica
RTL 8
FOX
een
Canvas HD
Comedy Central
Discovery HD
Nat. Geo. HD
SBS9 HD
Eurosport HD
TLC
MTV
24Kitchen HD
BBC 1 HD
BBC 2 HD
05:55
Nederland in Beweging
06:10
MAX Geheugentrainer
06:30
NOS Journaal
06:35
NOS Journaal
06:41
NOS Journaal
06:46
NOS Journaal
06:51
NOS Journaal
07:00
NOS Journaal
07:11
Goedemorgen Nederland
07:30
NOS Journaal
07:39
Goedemorgen Nederland
08:00
NOS Journaal
08:11
Goedemorgen Nederland
08:30
NOS Journaal
08:39
Goedemorgen Nederland
09:00
NOS Journaal
09:13
Goedemorgen Nederland
09:30
NOS Journaal
09:39
Goedemorgen Nederland
10:00
NOS Journaal
10:15
Nederland in Beweging
10:30
MAX Geheugentrainer
10:46
NOS Journaal
11:00
NOS Journaal
11:14
Tijd voor Max
11:58
Politieke Partijen
12:00
NOS Journaal
12:16
NOS Journaal
12:27
NOS Journaal
12:37
NOS Journaal
13:00
NOS Journaal
13:22
Bak mee met MAX
13:38
NOS Journaal
14:00
NOS Journaal
14:17
NOS Journaal
14:28
NOS Journaal
14:36
NOS Journaal
14:45
NOS Journaal
15:00
NOS Journaal
15:27
Op1
16:30
Ik mis je
17:00
NOS Journaal
17:09
Tijd voor Max
17:57
Politieke Partijen
18:00
NOS Journaal
18:17
EenVandaag
18:49
NOS Sportjournaal
19:04
Sophie & Jeroen
20:00
NOS Journaal
20:33
Liefde voor het landgoed
21:26
Droomhuis Gezocht
22:17
Op1
23:16
NOS Journaal
23:37
Politieke Partijen
23:44
Deze week in de reclame
00:33
Op1
01:31
NOS Journaal
03:07
NOS Journaal
07:00
NOS Journaal met gebarentaal
07:15
Tijd voor Max
08:00
BinnensteBuiten
08:40
MAX Geheugentrainer
09:00
NOS Journaal met gebarentaal
09:15
Nederland in Beweging
09:35
Nieuwsuur
10:25
Noord-Zuid-Oost-West
10:55
MAX Maakt Mogelijk
11:05
BinnensteBuiten
11:40
NOS Journaal Regio
12:00
NOS Journaal
12:15
Politieke Partijen
12:18
Politieke Partijen
12:20
Bak mee met MAX
12:35
De Hofbar
13:00
NOS Journaal
13:20
Wildernis onder water
13:50
3 Op Reis
14:35
Gort's Wijnkwartier
15:00
Close Up: Charlotte Perriand - Pionier van de levenskunst
16:00
NOS Journaal
16:10
Bak mee met MAX
16:27
Rail Away
16:58
Politieke Partijen
17:00
NOS Journaal
17:06
Earth's Great Rivers
18:00
NOS Journaal
18:14
NOS Journaal Regio
18:31
Regioned
18:56
Noord-Zuid-Oost-West
19:10
BinnensteBuiten
19:52
Meldpunt
20:19
Politieke Partijen
20:27
2 voor 12
21:04
De geknipte gast
21:30
Nieuwsuur
22:19
Op weg naar het Lagerhuis
23:18
Das Boot
03:20
Nieuwsuur
04:22
NOS Jeugdjournaal
04:42
Tekst-TV
05:30
Timmy tijd
05:35
Bumba
05:41
Olly, het kleine witte busje
05:46
Ziggy en de zootram
05:57
Angelina Ballerina
06:10
Liselotte
06:17
Charlie en Lola
06:28
No-No
06:36
Peppa Pig
06:40
Lief monster
06:47
Kiri & Lou
06:52
Pingu
06:59
Zappelin Go
07:07
Zin in Zappelin
07:10
Zin in Zappelin
07:12
Fireman Sam
07:21
Zin in Zappelin
07:24
Kindertijd
07:32
Zin in Zappelin
07:35
Splat & Seymour
07:46
Zin in Zappelin
07:48
Beestenbrigade
07:50
Beestenbrigade
08:04
Zin in Zappelin
08:08
Zin in Zappelin
08:11
Shaun het schaap
08:18
Mike de ridder
08:21
Mike de ridder
08:33
Noddy, de detective
08:44
Joe & Jack
08:51
Klumpies
08:59
Pieter Konijn
09:11
Sesamstraat
09:26
Raad eens hoeveel ik van je hou
09:37
Simon
09:42
Sarah en Eend
09:49
Nelli en Nora
09:56
Sesamstraat: 10 voor...
10:06
Bumba
10:11
Ukkepukkies
10:12
Ukkepukkies
10:16
Teletubbies
10:28
Nijntje en vriendjes
10:35
Bo Beer
10:40
Timmy tijd
10:45
Bing
10:52
Tom en de boterham met aardbeienjam en honing
10:57
Lief monster
11:04
Pim & Pom
11:09
Woezel & Pip
11:14
Kiri & Lou
11:19
Peppa Pig
11:24
Peppa Pig
11:29
Olly, het kleine witte busje
11:37
Pingu
11:42
Ella, Oscar & Hoo
11:51
Bol & Smik
12:03
Calimero
12:15
Maya de bij
12:28
Zin in Zappelin
12:30
Zin in Zappelin
12:31
Zin in Zappelin
12:33
Babar en de belevenissen van Badou
12:44
Zin in Zappelin
12:47
Kindertijd
12:55
Zin in Zappelin
12:58
Bob de Bouwer
13:09
Zin in Zappelin
13:11
Agent Binky
13:22
Zin in Zappelin
13:25
Zin in Zappelin
13:28
Masha
13:37
Wickie de Viking
13:49
Shaun het schaap
13:56
Het betoverde dorp van Pinokkio
14:08
De Smurfen
14:20
Bollie & Billie
14:32
Ringel Singel 19
14:39
Grizzy en de lemmingen
14:47
Mighty Mike
14:54
Interstellar Ella
15:05
Bernard
15:09
Jungle Book
15:12
Jungle Book
15:20
Peter Pan
15:43
K3 Vriendenboek
15:58
Puppy Patrol
16:22
Peperbollen
16:51
De Dodelijkste 60
17:20
Bad nature
17:26
Rachel valt binnen
17:27
Rachel valt binnen
17:48
Flexe Gasten
18:02
Checkpoint
18:28
De Faker
18:44
Het Klokhuis
19:00
NOS Jeugdjournaal
19:26
First Dates
20:18
Politieke Partijen
20:29
3 Op Reis
20:31
3 Op Reis
21:09
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
21:54
Politieke Partijen
22:05
Turkadelica
22:56
3voor12 presenteert
00:09
Sophie & Jeroen
05:57
Editie NL
06:13
Editie NL
06:30
RTL Nieuws
06:35
RTL Weer
06:36
RTL Weer
06:45
RTL Nieuws
06:50
RTL Weer
06:51
RTL Weer
07:00
RTL Nieuws
07:10
RTL Weer
07:15
RTL Nieuws
07:25
RTL Weer
07:30
RTL Nieuws
07:40
RTL Weer
07:44
RTL Nieuws
07:54
RTL Weer
08:00
RTL Nieuws
08:12
RTL Weer
08:20
RTL Nieuws
08:32
RTL Weer
08:40
RTL Nieuws
08:52
RTL Weer
09:00
RTL Nieuws
09:05
RTL Weer
09:08
RTL Weer
09:12
RTL Boulevard
09:59
Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven
11:01
Goede tijden, slechte tijden
11:30
The Bold and the Beautiful
11:53
ER
12:48
NCIS: Los Angeles
14:17
Renze
15:50
Over De Oceaan
17:06
Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven
18:00
RTL Nieuws
18:15
Editie NL
18:17
Editie NL
18:33
RTL Weer
18:35
RTL Boulevard
19:30
RTL Nieuws
19:55
RTL Weer
19:57
RTL Weer
20:03
Bestemming X
21:42
Renze
22:59
RTL Nieuws
23:16
RTL Weer
23:25
Renze
23:35
Renze
00:45
RTL Boulevard
02:00
Teleshop 4: Tommy Teleshopping
05:30
RTL De Journal
06:00
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
07:29
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
07:59
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
10:00
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
10:34
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
11:00
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
17:00
Films & Sterren
17:24
Politie op je hielen!
18:20
Deurwaarders UK
19:08
De Augurkenkoning
20:27
De Jeugdkliniek: Als Niets Meer Werkt
21:30
Voor De Rechter
22:00
112 vandaag
22:23
24 uur in de E.R.
23:19
Ambulance UK
00:29
Politie op je hielen!
06:00
Loop: Hart van Nederland
06:30
Hart van Nederland - ochtend editie
06:45
Hart van Nederland - ochtend editie
07:00
Hart van Nederland - ochtend editie
07:15
Hart van Nederland - ochtend editie
07:30
Hart van Nederland - ochtend editie
07:45
Hart van Nederland - ochtend editie
08:00
Hart van Nederland - ochtend editie
08:15
Hart van Nederland - ochtend editie
08:30
Hart van Nederland - ochtend editie
08:45
Hart van Nederland - ochtend editie
09:00
Hart van Nederland - ochtend editie
09:15
Hart van Nederland - ochtend editie
09:30
Hart van Nederland - ochtend editie
09:50
Hart van Nederland - ochtend editie
10:05
Hart van Nederland - ochtend editie
10:20
Hart van Nederland - ochtend editie
10:35
Shownieuws
11:25
Droomhuis op het platteland
12:30
De Bondgenoten
13:10
Lang leve de liefde
13:55
Het jachtseizoen
14:55
De Grote Verbouwing Nieuw-Zeeland
15:55
Droomhuis op het platteland
16:50
Droomhuis op het platteland
17:50
Hart van Nederland - Vroege Editie
18:00
Overtreders
19:00
Lang leve de liefde
19:45
De Bondgenoten
20:30
Familie Gillis: Massa Is Kassa
21:35
Vandaag Inside
22:30
Hart van Nederland - Late Editie
23:00
Shownieuws
23:55
De Bondgenoten
00:35
Lang leve de liefde
02:05
Loop: Hart van Nederland
05:59
Teleshop 7: Tommy Teleshopping
09:30
Vis TV
09:54
Vis TV
10:21
Stop! Politie
11:14
Idioten op de weg
11:26
Idioten op de weg
11:54
Idioten op de weg
12:25
Idioten op de weg
12:30
Idioten op de weg
12:47
Idioten op de weg
13:17
Flodder
13:48
Flodder
14:20
Pawn Stars
15:15
Pawn Stars Hit The Road
16:07
Bar Rescue
16:59
Bar Rescue
17:50
Pawn Stars
18:10
Pawn Stars
18:36
Pawn Stars
19:31
Pawn Stars
20:27
Black Hawk Down
23:27
Sniper: Special Ops
02:10
Teleshop 7: Tommy Teleshopping
05:47
Loop: Hart van Nederland
07:28
Mediashop
08:58
Tommy Teleshopping
11:23
My Kitchen Rules
12:22
My Kitchen Rules
13:22
Tommy Teleshopping
13:58
MasterChef Australië
14:58
MasterChef Australië
15:58
Hell's Kitchen
16:56
Neighbours
17:26
MasterChef Australië
18:27
MasterChef Australië
19:28
Hell's Kitchen
20:27
Het Blok
21:25
De Grote Muziekquiz
22:25
Ranking the Talent
22:26
Ranking the Talent
23:51
Het Blok
00:50
Net5 Seks Doc: Let's Talk About Sex
01:44
Loop: Hart van Nederland
18:00
The Big Bang Theory
18:15
Schitt's Creek
18:17
Schitt's Creek
18:44
Two and a Half Men
19:11
Two and a Half Men
19:35
The Big Bang Theory
19:59
The Big Bang Theory
20:25
The Grand Tour
21:56
De Wereld Van De Marechaussee
22:56
Hufters op Beeld
23:54
Dashcam Disasters
00:52
Europa en Conference League Magazine
01:17
Loop: Hart van Nederland
07:11
Teleshop 8: Mediashop
16:41
Goede tijden, slechte tijden
17:09
NCIS: Los Angeles
18:00
The Bold and the Beautiful
18:20
The Bold and the Beautiful
18:46
The Bold and the Beautiful
19:12
The Bold and the Beautiful
19:36
ER
20:28
Detectives Op Vrijdag: Endeavour
22:21
Law & Order: Special Victims Unit
23:15
Law & Order: Special Victims Unit
00:05
NCIS
02:01
Teleshop 8: Mediashop
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
04:06
Car S.O.S
04:51
Car S.O.S
05:35
Food Factory
06:00
Food Factory
06:31
Food Factory
06:56
Science of Stupid
07:26
Science of Stupid
08:03
Strippers: Cars for Cash
09:03
Strippers: Cars for Cash
10:00
The Incredible Pol Farm
10:30
The Incredible Pol Farm
11:00
The Incredible Dr. Pol
12:00
Dr. Oakley, Yukon Vet
13:10
Massive Engineering Mistakes
14:12
Gathering Storm
15:13
Trafficked: Underworlds with Mariana van Zeller
16:12
Europe From Above
17:11
Banged Up Abroad
18:10
Ultimate Airport Dubai
19:00
Border Patrol New Zealand
19:30
To Catch a Smuggler
20:30
Air Crash Investigation
21:30
The Incredible Dr. Pol
22:30
The Incredible Dr. Pol
23:30
The Incredible Dr. Pol
00:17
The Incredible Pol Farm
00:43
Food Factory
01:38
Drugs, Inc.
Geen data beschikbaar
05:00
Tennis
07:00
Wielrennen
08:30
Breakdancen
09:30
Snooker
11:00
Mountainbike
11:30
Wielrennen
12:45
Wielrennen
13:10
Wielrennen
17:15
Wielrennen
17:45
Wielrennen
18:45
Breakdancen
20:15
Wielrennen
21:00
Speedway
22:00
Wielrennen
23:30
Wielrennen
00:00
Tennis
04:05
LA Ink
04:50
Breaking Amish
05:35
Say yes to the dress UK
06:00
Extreme couponing
06:30
My cat from hell
07:30
Long Island Medium
08:30
Toddlers & Tiaras
09:30
90 day fiancé: Happily ever after?
11:30
Celebrity IOU
12:30
My lottery dream home
13:00
My lottery dream home
13:30
LA Ink
14:30
Breaking Amish
15:30
Unsellable Houses
16:30
Property brothers: Forever home
17:30
House Hunters International
18:00
Hoarding: Buried Alive
19:00
Say yes to the dress UK
19:30
Say Yes to the Dress: Benelux
20:30
90 day fiancé: Happily ever after?
22:30
90 day fiancé: Happily ever after?
23:30
90 Day: The Last Resort
00:30
My cat from hell
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
07:00
Breakfast
10:30
Morning Live
11:45
Defenders: Busting the Bad Guys
12:15
Homes Under the Hammer
13:15
Bargain Hunt
14:00
BBC News at One; Weather
14:30
BBC Regional News and Weather
14:45
Hope Street
15:30
Money for Nothing
16:00
Escape to the Country
16:45
Garden Rescue
17:30
The Finish Line
18:15
Pointless
19:00
BBC News at Six; Weather
19:30
BBC Regional News and Weather
20:00
The One Show
20:30
MasterChef
21:00
Granite Harbour
22:00
Have I Got News for You
22:30
The Young Offenders
23:00
BBC News at Ten
23:30
BBC Regional News and Weather
23:40
The Imitation Game
01:30
Weather for the Week Ahead
01:35
BBC News
04:20
This Is BBC TWO
07:30
Money for Nothing
08:15
Garden Rescue
09:00
Antiques Roadshow
10:00
BBC News
14:00
Impossible
14:45
Mastermind
15:15
Mastermind
15:45
Great Coastal Railway Journeys
16:15
Dogs in the Wild: Meet the Family
17:15
Summer: Earth's Seasonal Secrets
18:15
Flog It!
19:00
Richard Osman's House of Games
19:30
Marcus Wareing Simply Provence
20:00
Grand Tours of Scotland's Rivers
20:30
Beechgrove Garden
21:00
Gardeners' World
22:00
Hidden Treasures of the National Trust
23:00
QI
23:30
Newsnight
00:00
Weather
00:05
Rob and Rylan's Grand Tour