TV vanavond
TV vanavond
TV Gids
Nu en straks
Films
Zender overzicht
Programma overzicht
TV Gids eergisteren
Eergisteren
Gisteren
Vandaag
Morgen
Overmorgen
Dinsdag, 14 Mei 2024
NPO 1
NPO 2
NPO 3
RTL 4
RTL 5
SBS 6 HD
RTL 7
Net 5 HD
Veronica
RTL 8
FOX
een
Canvas HD
Comedy Central
Discovery HD
Nat. Geo. HD
SBS9 HD
Eurosport HD
TLC
MTV
24Kitchen HD
BBC 1 HD
BBC 2 HD
05:55
Nederland in Beweging
06:10
MAX Geheugentrainer
06:30
NOS Journaal
06:35
NOS Journaal
06:40
NOS Journaal
06:45
NOS Journaal
06:50
NOS Journaal
07:00
NOS Journaal
07:11
Goedemorgen Nederland
07:30
NOS Journaal
07:38
Goedemorgen Nederland
08:00
NOS Journaal
08:11
Goedemorgen Nederland
08:30
NOS Journaal
08:38
Goedemorgen Nederland
09:00
NOS Journaal
09:13
Goedemorgen Nederland
09:30
NOS Journaal
09:39
Goedemorgen Nederland
10:00
NOS Journaal
10:15
Nederland in Beweging
10:30
MAX Geheugentrainer
10:45
NOS Journaal
11:00
NOS Journaal
11:15
Tijd voor Max
11:58
Politieke Partijen
12:00
NOS Journaal
12:15
Ongehoord nieuws
13:00
NOS Journaal
13:20
Ongehoord nieuws
14:00
NOS het vragenuurtje
15:00
NOS Journaal
15:20
NOS Journaal
15:35
NOS Journaal
15:55
Op1
16:58
Socutera
17:00
NOS Journaal
17:10
Tijd voor Max
17:56
Politieke Partijen
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:50
NOS Sportjournaal
19:05
Sophie & Jeroen
20:00
NOS Journaal
20:34
Bed & Breakfast
21:33
Leven naast de dood
22:31
Op1
23:33
NOS Journaal
23:53
Politieke Partijen
23:55
Politieke Partijen
00:03
Op1
01:05
NOS Journaal
01:32
EenVandaag
01:59
NOS Journaal met gebarentaal
02:30
NOS Journaal
02:52
NOS Journaal
07:00
NOS Journaal met gebarentaal
07:15
Tijd voor Max
08:00
BinnensteBuiten
08:40
MAX Geheugentrainer
09:00
NOS Journaal met gebarentaal
09:15
Nederland in Beweging
09:35
Nieuwsuur
10:20
Expeditie Nederland
10:55
NOS Journaal Regio
11:05
BinnensteBuiten
11:40
EO Metterdaad
12:01
NOS Journaal
12:15
Politieke Partijen
12:18
Politieke Partijen
12:20
Kook mee met MAX
12:35
Stand van Nederland
13:00
NOS Journaal
13:20
Radar
14:10
Meldpunt
14:35
De geknipte gast
15:00
Regioned
15:30
De Hofbar
16:00
NOS Journaal
16:11
Kook mee met MAX
16:26
Rail Away
16:54
Politieke Partijen
16:56
Politieke Partijen
17:00
NOS Journaal
17:07
Mediterranean: Life Under Siege
18:00
NOS Journaal
18:14
NOS Journaal Regio
18:30
Noord-Zuid-Oost-West
19:08
BinnensteBuiten
19:49
Rail Away
20:14
Politieke Partijen
20:16
Politieke Partijen
20:26
Opsporing Verzocht
21:00
De streken van Van Boven
21:30
Nieuwsuur
22:17
Close Up: Herman Selleslags - Life Will Give You Pictures
23:17
2Doc: A Dangerous Boy
00:47
De Nachtzoen
01:00
Nieuwsuur
01:48
Ongehoord nieuws
02:28
Ongehoord nieuws
02:54
Nieuwsuur
03:00
Nieuwsuur
05:57
Angelina Ballerina
06:10
Liselotte
06:17
Charlie en Lola
06:29
No-No
06:36
Peppa Pig
06:41
Lief monster
06:48
Kiri & Lou
06:53
Lucas de spin
07:01
Zappelin Go
07:09
Zin in Zappelin
07:11
Zin in Zappelin
07:14
Fireman Sam
07:24
Zin in Zappelin
07:27
Kindertijd
07:35
Zin in Zappelin
07:40
Splat & Seymour
07:51
Zin in Zappelin
07:53
Patsboemkledder
08:11
Zin in Zappelin
08:15
Zin in Zappelin
08:19
Shaun het schaap
08:26
Mike de ridder
08:39
Noddy, de detective
08:51
Joe & Jack
08:58
Klumpies
09:05
Pieter Konijn
09:17
Sesamstraat
09:34
Raad eens hoeveel ik van je hou
09:45
Simon
09:50
Sarah en Eend
09:57
Nelli en Nora
10:04
Sesamstraat: 10 voor...
10:14
Bumba
10:20
Teletubbies
10:35
Nijntje en vriendjes
10:42
Bo Beer
10:47
Timmy tijd
10:52
Bing
10:59
Tom en de boterham met aardbeienjam en honing
11:04
Lief monster
11:11
Pim & Pom
11:16
Rita & Krokodil
11:21
Kiri & Lou
11:26
Peppa Pig
11:31
Peppa Pig
11:36
Olly, het kleine witte busje
11:40
Pingu
11:45
Ella, Oscar & Hoo
11:55
Bol & Smik
12:07
Calimero
12:18
Maya de bij
12:31
Zin in Zappelin
12:33
Zin in Zappelin
12:37
Babar en de belevenissen van Badou
12:48
Zin in Zappelin
12:52
Kindertijd
13:00
Zin in Zappelin
13:04
Bob de Bouwer
13:15
Zin in Zappelin
13:17
Agent Binky
13:28
Zin in Zappelin
13:32
Zin in Zappelin
13:36
Masha
13:44
Wickie de Viking
13:56
Shaun het schaap
14:04
Het betoverde dorp van Pinokkio
14:16
De Smurfen
14:27
Bollie & Billie
14:39
Ringel Singel 19
14:47
Grizzy en de lemmingen
14:55
Machtige Mike
15:02
Interstellar Ella
15:13
Jungle Book
15:24
Peter Pan
15:47
K3 Vriendenboek
16:03
Puppy Patrol
16:28
Peperbollen
16:57
De Dodelijkste 60
17:25
Bad nature
17:32
De dikke data show
17:53
Flexe Gasten
18:07
Brainstorm
18:28
De Faker
18:44
Het Klokhuis
19:00
NOS Jeugdjournaal
19:27
First Dates
20:18
Politieke Partijen
20:29
Verward
21:28
Schiffmacher's Legacy
21:59
Politieke Partijen
22:01
Politieke Partijen
22:12
Rotown
22:46
Plakshot
23:26
Makkelijk scoren
00:05
Sophie & Jeroen
01:02
Verward
02:00
Schiffmacher's Legacy
02:40
Rotown
03:13
Sophie & Jeroen
06:00
Editie NL
06:15
Editie NL
06:30
RTL Nieuws
06:35
RTL Weer
06:37
RTL Weer
06:45
RTL Nieuws
06:50
RTL Weer
06:53
RTL Weer
07:00
RTL Nieuws
07:10
RTL Weer
07:15
RTL Nieuws
07:25
RTL Weer
07:30
RTL Nieuws
07:40
RTL Weer
07:45
RTL Nieuws
07:55
RTL Weer
08:00
RTL Nieuws
08:15
RTL Weer
08:20
RTL Nieuws
08:35
RTL Weer
08:40
RTL Nieuws
08:55
RTL Weer
09:00
RTL Nieuws
09:05
RTL Weer
09:10
RTL Boulevard
10:00
Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven
11:00
Goede tijden, slechte tijden
11:30
The Bold and the Beautiful
12:00
ER
13:00
NCIS: Los Angeles
14:05
Renze
15:30
Kopen Zonder Kijken
17:00
Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven
18:00
RTL Nieuws
18:15
Editie NL
18:30
RTL Weer
18:35
RTL Boulevard
19:30
RTL Nieuws
19:55
RTL Weer
20:00
Goede tijden, slechte tijden
20:30
Daar Gaan Ze Weer
22:00
Renze
23:25
RTL Nieuws
23:40
RTL Weer
23:45
Renze
01:10
RTL Boulevard
01:55
Teleshop 4: Tommy Teleshopping
02:02
Teleshop 4: Tommy Teleshopping
05:30
RTL De Journal
06:00
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
07:30
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
08:00
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
10:00
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
10:35
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
11:00
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
17:00
Politie op je hielen!
18:00
Deurwaarders UK
19:00
Spoedeisende Hulp 24/7
20:30
Zeeman confronteert
21:55
112 vandaag
22:20
24 uur in de E.R.
23:20
Ambulance UK: Code Red
00:30
Politie op je hielen!
01:40
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
02:10
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
06:00
Loop: Hart van Nederland
06:30
Hart van Nederland - ochtend editie
06:45
Hart van Nederland - ochtend editie
07:00
Hart van Nederland - ochtend editie
07:15
Hart van Nederland - ochtend editie
07:30
Hart van Nederland - ochtend editie
07:45
Hart van Nederland - ochtend editie
08:00
Hart van Nederland - ochtend editie
08:15
Hart van Nederland - ochtend editie
08:30
Hart van Nederland - ochtend editie
08:45
Hart van Nederland - ochtend editie
09:00
Hart van Nederland - ochtend editie
09:15
Hart van Nederland - ochtend editie
09:30
Hart van Nederland - ochtend editie
09:50
Hart van Nederland - ochtend editie
10:05
Hart van Nederland - ochtend editie
10:20
Hart van Nederland - ochtend editie
10:35
Shownieuws
11:25
Droomhuis op het platteland
12:30
De Bondgenoten
13:10
Lang leve de liefde
13:55
Mr. Frank Visser doet uitspraak
14:55
De Grote Verbouwing Nieuw-Zeeland
15:50
Droomhuis op het platteland
16:50
Droomhuis op het platteland
17:50
Hart van Nederland - Vroege Editie
18:00
Overtreders
19:00
Lang leve de liefde
19:45
De Bondgenoten
20:30
Urk!
21:35
Vandaag Inside
22:30
Hart van Nederland - Late Editie
23:00
Shownieuws
23:55
De Bondgenoten
00:35
Lang leve de liefde
01:20
Vandaag Inside
02:05
Loop: Hart van Nederland
02:10
Loop: Hart van Nederland
06:00
Teleshop 7: Tommy Teleshopping
09:30
Vis TV
10:00
Vis TV
10:30
Stop! Politie
11:25
Idioten op de weg
11:30
Idioten op de weg
12:00
Idioten op de weg
12:25
Idioten op de weg
12:30
Idioten op de weg
13:00
Flodder
13:30
Flodder
14:00
Pawn Stars
15:00
Pawn Stars Hit The Road
16:00
Bar Rescue
17:00
Bar Rescue
17:55
Pawn Stars
18:00
Pawn Stars
18:30
Pawn Stars
19:30
Pawn Stars Hit The Road
20:25
Men Of Honor
23:05
Sniper: Ghost Shooter
01:10
MotorNL TV
01:40
Teleshop 7: Tommy Teleshopping
02:00
Teleshop 7: Tommy Teleshopping
02:10
Teleshop 7: Tommy Teleshopping
06:00
Loop: Hart van Nederland
07:30
Mediashop
09:00
Tommy Teleshopping
11:25
My Kitchen Rules
12:25
My Kitchen Rules
13:25
Tommy Teleshopping
14:05
MasterChef Australië
15:05
MasterChef Australië
16:05
Hell's Kitchen
17:00
Neighbours
17:30
MasterChef Australië
18:30
MasterChef Australië
19:30
Hell's Kitchen
20:25
Het Blok
21:25
Grey's Anatomy
22:20
Chicago Fire
23:10
New Amsterdam
00:05
Het Blok
01:05
Station 19
02:00
Loop: Hart van Nederland
02:01
Loop: Hart van Nederland
18:00
The Big Bang Theory
18:15
Schitt's Creek
18:45
Two and a Half Men
19:10
Two and a Half Men
19:35
The Big Bang Theory
20:00
The Big Bang Theory
20:30
Captain America: Civil War
23:25
Star Trek: Picard
00:30
Veronica film
01:05
Border Security: Australië
01:25
Loop: Hart van Nederland
01:28
Loop: Hart van Nederland
06:30
Teleshop 8: Mediashop
16:35
Goede tijden, slechte tijden
17:05
NCIS: Los Angeles
18:05
The Bold and the Beautiful
18:30
The Bold and the Beautiful
19:00
The Bold and the Beautiful
19:30
ER
20:25
As Good as It Gets
20:28
As Good as It Gets
23:20
Law & Order: Special Victims Unit
00:15
Law & Order: Special Victims Unit
01:15
NCIS
02:01
Teleshop 8: Mediashop
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
05:15
Car S.O.S
06:00
Food Factory
06:31
Food Factory
06:56
Science of Stupid
07:26
Science of Stupid
08:00
Lost Treasures of Egypt
09:00
Lost Cities With Albert Lin
10:10
Cesar Millan: Better human better dog
11:10
Secrets of the Zoo
12:05
Dr. Oakley, Yukon Vet
13:00
Last of the Giants: Wild Fish
14:12
Border Protection Spain
15:13
Drain the Oceans
16:12
Europe From Above
17:11
Locked Up Abroad
18:16
Ultimate Airport Dubai
19:00
Border Patrol New Zealand
19:30
To Catch a Smuggler
20:30
Air Crash Investigation
21:30
A Small Light
22:30
A Small Light
23:30
World War II: Secrets from Above
00:30
Hitler's Last Stand
00:43
Food Factory
01:38
Drugs, Inc.
01:55
Food Factory
02:28
Megafactories
03:13
Megafactories
Geen data beschikbaar
05:00
Tennis
07:00
Wielrennen
07:45
Wielrennen
08:30
Judo
09:30
Snooker
11:00
Wielrennen
12:45
Wielrennen
13:05
Wielrennen
17:15
Wielrennen
17:45
Mountainbike
19:00
Formule E
20:00
Endurance Autoraces
21:00
Speedway
22:00
Wielrennen
23:30
Wielrennen
00:00
Tennis
01:00
Snooker
03:00
Wielrennen
05:35
Say yes to the dress UK
06:00
Extreme couponing
06:30
My cat from hell
07:30
Long Island Medium
08:30
Toddlers & Tiaras
09:30
90 day fiancé: Happily ever after?
10:30
Dr. Pimple Popper
11:30
Celebrity IOU
12:30
My lottery dream home
13:00
My lottery dream home
13:30
LA Ink
14:30
Breaking Amish
15:30
Unsellable Houses
16:30
Property brothers: Forever home
17:30
House Hunters International
18:00
Hoarding: Buried Alive
19:00
Say yes to the dress UK
19:30
Long Island Medium
20:00
Long Island Medium
20:30
Seeking sister wife
21:30
Take My Tumor
22:30
Truth Be Told
23:30
Sex sent me to the ER
00:30
My cat from hell
01:30
Long Island Medium
02:30
Toddlers & Tiaras
03:20
Celebrity IOU
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
07:00
Breakfast
10:30
Morning Live
11:45
Defenders: Busting the Bad Guys
12:15
Homes Under the Hammer
13:15
Bargain Hunt
14:00
BBC News at One; Weather
14:30
BBC Regional News and Weather
14:45
Doctors
15:15
Money for Nothing
16:00
Escape to the Country
16:45
Garden Rescue
17:30
The Finish Line
18:15
Pointless
19:00
BBC News at Six; Weather
19:30
BBC Regional News and Weather
20:00
The One Show
20:30
EastEnders
21:00
MasterChef
22:00
Better Off Dead?
23:00
BBC News - Weather
23:30
BBC Regional News and Weather
23:40
Tokyo Vice
00:40
Tokyo Vice
01:40
I Kissed a Girl
02:30
Weather for the Week Ahead
02:35
BBC News
04:10
This Is BBC TWO
07:30
Escape to the Country
08:15
Garden Rescue
09:00
MasterChef
10:00
BBC News
13:15
Politics Live
14:00
Impossible
14:45
Mastermind
15:15
Great Coastal Railway Journeys
15:45
David Attenborough's Natural Curiosities
16:15
Serengeti
17:15
Supermarket Secrets
18:15
Flog It!
19:00
Richard Osman's House of Games
19:30
Marcus Wareing Simply Provence
20:00
Digging for Britain
21:00
Saving Lives at Sea
22:00
Inside the Factory XL
23:00
Mock the Week
23:30
Newsnight
00:10
Weather
00:15
What Ever Happened to Baby Jane?
02:25
Secrets and Spies: A Nuclear Game
03:25
Hidden Treasures of the National Trust